http://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gifhttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/thblinkingheart.gif


Podivuhodný den

7. ledna 2013 v 17:29 | G. (vy víte kdo) |  Moje příběhy
Začalo to vskutku normálně. Vstala jsem :DD Mamka mi oznámila, že pojede za babičkou. To ještě šlo zapnula jsem PC atd. Mamka mi pak zavolala, že brzy bude doma a vtu chvíli to začalo! Někdo vylezl z výtahu a já jsem doufala, že to je můj milovaný rodič.Omyl. Byl to nějaký cizí pán , co se vracel z nákupu. Já jsem vyšla ze dveří a křičím - NAZDAR MAMÍ TAK CO BABIČKA?-. Muž se otočil a já jsem ztuhla. Pozdravila jsem a rychle utekla domů. Potom se už mamka vrátila domů (konečně).
Poslala mě na nákup.To nebyl dobrý nápad. Nejdříve jsem požádala o 2 gramy salámu a pak jsem s obdivem koukala na čaj Lord Nelson (neměla bych číst historické knížky) a nakonec jsem pokladní na dotaz kolik mám rohlíků odpověděla - 7 a půl. naštěstí jsem se ihned opravila.
_____________________________________
O tři hodiny později....V kině

Moje mamka stojí u plakátu Jamese Bonda a říká, že ten levý růžek už se stejně odlupuje a že ona bude trhat a já rolovat - já ten plakát doma nechci :DD Potom jdu na záchod a půl hodiny tam mlátim do toho sušiče na ruce na němž je napsáno .MIMO PROVOZ-. Po promítání jsme se vydaly s mamkou domů a mně se povedlo hodit svojí čepici přímo do louže a pak si jí dát na hlavu. Všechno to utrpení skončilo nasednutím do auta. Frčely jsme domů a nic apokalyptického se již nestalo!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni jestli jsi tu byl/a:

KLIK 100% (462)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama